Used Chevrolet for Sale in Blenheim
2024 Chevrolet Blazer LT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,965 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:39,779 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT292A |
2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $50,921 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:47,125 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6C010A |
2023 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $57,521 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:66,050 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T138A |
2022 Chevrolet Colorado LT 4x4 Crew Cab 5 ft. box
| Price: | $39,399 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:41,784 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT235A |
2022 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
| Price: | $24,143 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:87,793 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C019A |
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD Custom 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $36,521 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:68,959 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Sport Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT111A |
2021 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
Local Trade In, New Tires, Bought Here New, Serviced Here Since New
| Price: | $16,866 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:81,759 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S302A |
2021 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
2LT, Trail Boss, Leather, 5.3, New Tires
| Price: | $42,977 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:128,210 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT192A |
2021 Chevrolet Tahoe Premier 4x4
| Price: | $55,966 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:129,187 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT274A |
Loading More Vehicles ...









