Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Blenheim
2025 Buick Envision Sport Touring 4dr All-Wheel Drive
WELL TAKEN CARE OF UNIT, VERY CLEAN, LOTS OF OPTIONS
| Price: | $40,986 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:19,345 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B081A |
2025 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Loaded AT4, Local 1 Owner, Nice Clean Unit
| Price: | $68,521 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:24,418 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T114A |
2024 Chevrolet Blazer LT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,965 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:39,779 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TT292A |
2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $50,921 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:47,125 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6C010A |
2024 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Local 1 Owner, 6.2, SLT Premium Plus, Active Exhaust, X31 Package
| Price: | $61,521 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:44,644 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT117A |
2024 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Crew Cab, 6 Passenger Cloth, Heated Seats, Heated Steering Wheel, Factory Floor Liners, Spray Bed Liner, New Tires
| Price: | $52,521 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:51,742 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6C015A |
2024 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $66,921 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:31,588 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT275A |
2024 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $61,921 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:20,054 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T205A |
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,146 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:23,450 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C008A |
Loading More Vehicles ...









