Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Blenheim
2017 Dodge Grand Caravan Crew Passenger Van
| Price: | $18,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:96,502 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T112A |
2025 RAM ProMaster 2500 High Roof Cargo Van
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $59,046 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:434 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B083A |
REPAIRED HAIL DAMAGE !!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, SAVE $1000's !!, Why pay sixty seven f.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
| Price: | $59,951 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:350 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B114A |
REPAIRED HAIL DAMAGE, FACTORY AUTHRORIZED PURCHASE. SAVE 1000'S OVER NEW., Class IV Hitch Rec.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
| Price: | $57,446 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:300 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B106A |
Cargo Partition w/Sliding Window, Park-Sense Rear Park Assist System.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
| Price: | $62,076 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:350 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B113A |
REPAIRED HAIL DAMAGE, FACTORY AUTHORIZED PURCHASE. SAVE 1000'S OVER NEW., Cargo Partition w/Sliding Window, Class IV Hitch Receiver.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Touring-L Front-Wheel Drive Passenger Van
| Price: | $36,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:69,724 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B057A |
Just in time for summer vacation ., Former daily rental, Quick Order Package 27L.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all .....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Limited Front-Wheel Drive Passenger Van
| Price: | $47,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:26,926 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B068A |
Anodized Ink Badging, Black Daylight Opening Mouldings, Black Seats, Gloss Black Exterior Mirrors, Heated front seats.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Limited Front-Wheel Drive Passenger Van
| Price: | $46,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:40,888 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B095A |
Anodized Ink Badging, Black Daylight Opening Mouldings, Black Seats, Front Seatback Dual 10''' Touchscreens, Gloss Black Exterior Mirrors,.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Touring-L Front-Wheel Drive Passenger Van
| Price: | $41,439 |
| Blenheim Bonus: | -$4,467 |
| Our Price: | $37,493 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:64,015 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B056A |
Just in time for summer vacation ., Former daily rental, 3rd row seats: split-bench, Radio: Uconnect 5 w/10.1'.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










