Used RAM for Sale in Blenheim
2025 RAM ProMaster 2500 High Roof Cargo Van
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $59,394 |
| Blenheim Bonus: | -$1,866 |
| Our Price: | $58,049 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:532 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B083A |
REPAIRED HAIL DAMAGE !!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, SAVE $1000's !!, Why pay sixty seven f.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
| Price: | $58,896 |
| Blenheim Bonus: | -$418 |
| Our Price: | $58,999 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:324 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B114A |
REPAIRED HAIL DAMAGE, FACTORY AUTHRORIZED PURCHASE. SAVE 1000'S OVER NEW., Class IV Hitch Rec.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
| Price: | $57,391 |
| Blenheim Bonus: | -$1,413 |
| Our Price: | $56,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:300 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B106A |
Cargo Partition w/Sliding Window, Park-Sense Rear Park Assist System.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
REPAIRED HAIL DAMAGE, FACTORY AUTHORIZED PURCHASE. SAVE 1000'S OVER NEW
| Price: | $61,021 |
| Blenheim Bonus: | -$2,089 |
| Our Price: | $59,453 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:390 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B113A |
REPAIRED HAIL DAMAGE, FACTORY AUTHORIZED PURCHASE. SAVE 1000'S OVER NEW., Cargo Partition w/Sliding Window, Class IV Hitch Receiver.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
| Price: | $CALL |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:413 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B034A |
Loading More Vehicles ...






