Used RAM for Sale in Blenheim
2015 RAM 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
AS-IS SALE, YOU SAFETY YOU SAVE
| Price: | $9,171 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:294,795 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6C032B |
2025 RAM 1500 Sport 4x4 Crew Cab
LOCAL ONE OWNER SOLD AND SERVICED HERE!!
| Price: | $62,044 |
| Blenheim Bonus: | -$4,066 |
| Our Price: | $58,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:45,114 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6T25A |
LOCAL ONE OWNER TRUCK, Heated Steering Wheel, Power 8-Way Adjustable Driver Seat, Radio: Uconnect 5WW Navigation with 12.0''' Display, Wheels: 20''' x 9'''.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 1500 Big Horn 4x4 Crew Cab
| Price: | $50,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:77,675 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B029A |
115V Auxiliary Power Outlet, 2nd Row in-Floor Storage Bins, 400W Inverter, 6-Months Siriusxm Radio Service, Auto-Dimming Rear-View Mirror, Big Horn Ins.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 1500 Rebel 4x4 Crew Cab
| Price: | $65,494 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:55,457 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B030A |
115V Rear Auxiliary Power Outlet, 14.4''' Touchscreen Display, 19-Speaker Harman/Kardon Premium Sound, 4 MOPAR Adjustable Cargo Tie-Down Hooks, 4G .....Read MoreLire la suite
2025 RAM 1500 Big Horn 4x4 Crew Cab
| Price: | $51,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:56,323 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B032A |
115V Auxiliary Power Outlet, 2nd Row in-Floor Storage Bins, 400W Inverter, 6-Months Siriusxm Radio Service, Auto-Dimming Rear-View Mirror, .....Read MoreLire la suite
2025 RAM 2500 Tradesman 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
SAVE THOUSANDS OVER NEW!!!
| Price: | $70,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,866 |
| Our Price: | $66,099 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:343 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B098A |
12''' Touchscreen, 2-Way Rear Headrests, 4-Way Front Headrests, 400-Watt Inverter, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 6-Months SiriusXM Radio Service, A/C w/Dual-.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 8 ft. box
8 FOOT BOX- CHRYSLER FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, SAVE 1000'S OVER NEW !!
| Price: | $69,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,466 |
| Our Price: | $65,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:40 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B020A |
FACTORY AUTHORIZED REPAIRED HAIL DAMAGE.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30 day .....Read MoreLire la suite
2025 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $82,394 |
| Blenheim Bonus: | -$2,416 |
| Our Price: | $80,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:47 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B085A |
REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, Why pay one hundred thousand., 5th Wheel/Gooseneck Towing Prep Group, Black Exterior Badging, Black Interior Accents, Black.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 3500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box SRW
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $76,394 |
| Blenheim Bonus: | -$566 |
| Our Price: | $76,349 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:330 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B066A |
No Accidents, REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE!! BIG SAVINGS, Why pay ninety thousand dollars.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we w.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










