Used RAM 3500 for Sale in Blenheim
2025 RAM 3500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box SRW
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $76,394 |
| Blenheim Bonus: | -$566 |
| Our Price: | $76,349 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:330 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B066A |
Bright White Clearcoat 2025 Ram 3500 Big Horn 4WD 8-Speed Automatic HO Turbodiesel
No Accidents, REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE!! BIG SAVINGS, Why pay ninety thousand dollars.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we w.....Read MoreLire la suite
No Accidents, REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE!! BIG SAVINGS, Why pay ninety thousand dollars.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we w.....Read MoreLire la suite
2019 RAM 3500 Big Horn 4x4 Crew Cab 8 ft. box
8 FOOT BOX , READY TO WORK!!
| Price: | $45,044 |
| Blenheim Bonus: | -$4,082 |
| Our Price: | $41,483 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:179,412 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B008A |
Recent Arrival! Bright White Clearcoat 2019 Ram 3500 Big Horn 4WD Aisin 6-Speed Automatic HO Turbodiesel
LOCAL ONE OWNER BOUGHT HERE!!, Quick Order Package 2HZ Big Horn.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety C.....Read MoreLire la suite
LOCAL ONE OWNER BOUGHT HERE!!, Quick Order Package 2HZ Big Horn.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety C.....Read MoreLire la suite
2020 RAM 3500 Big Horn 4x4 Crew Cab 8 ft. box
8 FOOT BOX- READY TO WORK !!
| Price: | $CALL |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:99,677 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6T24A |
Recent Arrival! Billet Silver Metallic Clearcoat 2020 Ram 3500 Big Horn 4WD Aisin 6-Speed Automatic HO Turbodiesel
LOCAL ONE OWNER TRADE, 115-Volt Auxiliary Power Outlet - Front, 2-Way Rear Headrests, 2nd Row In-Floor Storage Bins, 4-Way Adjustable Front Headrests.....Read MoreLire la suite
LOCAL ONE OWNER TRADE, 115-Volt Auxiliary Power Outlet - Front, 2-Way Rear Headrests, 2nd Row In-Floor Storage Bins, 4-Way Adjustable Front Headrests.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




