Used RAM 2500 for Sale in Blenheim
2025 RAM 2500 Tradesman 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
SAVE THOUSANDS OVER NEW!!!
| Price: | $70,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,866 |
| Our Price: | $66,099 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:343 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B098A |
Recent Arrival! Diamond Black Crystal Pearlcoat 2025 Ram 2500 Tradesman 4WD 8-Speed Automatic 6.4L V8
12''' Touchscreen, 2-Way Rear Headrests, 4-Way Front Headrests, 400-Watt Inverter, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 6-Months SiriusXM Radio Service, A/C w/Dual-.....Read MoreLire la suite
12''' Touchscreen, 2-Way Rear Headrests, 4-Way Front Headrests, 400-Watt Inverter, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 6-Months SiriusXM Radio Service, A/C w/Dual-.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 8 ft. box
8 FOOT BOX- CHRYSLER FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, SAVE 1000'S OVER NEW !!
| Price: | $69,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,466 |
| Our Price: | $65,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:40 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B020A |
Recent Arrival! Bright White Clearcoat 2025 Ram 2500 Big Horn 4WD 8-Speed Automatic 6.4L V8
FACTORY AUTHORIZED REPAIRED HAIL DAMAGE.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30 day .....Read MoreLire la suite
FACTORY AUTHORIZED REPAIRED HAIL DAMAGE.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30 day .....Read MoreLire la suite
2025 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $82,394 |
| Blenheim Bonus: | -$2,416 |
| Our Price: | $80,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:47 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B085A |
Diamond Black Crystal Pearlcoat 2025 Ram 2500 Big Horn 4WD 8-Speed Automatic 6.7L DIESEL
REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, Why pay one hundred thousand., 5th Wheel/Gooseneck Towing Prep Group, Black Exterior Badging, Black Interior Accents, Black.....Read MoreLire la suite
REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, Why pay one hundred thousand., 5th Wheel/Gooseneck Towing Prep Group, Black Exterior Badging, Black Interior Accents, Black.....Read MoreLire la suite
2020 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
RARE GAS AS HEAVY DUTY !!
| Price: | $43,294 |
| Blenheim Bonus: | -$716 |
| Our Price: | $43,099 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:98,002 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B097B |
Recent Arrival! Bright White Clearcoat 2020 Ram 2500 Big Horn 4WD 8-Speed Automatic HEMI 6.4L V8 w/FuelSaver MDS
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30 day or 2000km Powertrain Warr.....Read MoreLire la suite
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30 day or 2000km Powertrain Warr.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





