Used Hyundai for Sale in Blenheim
2020 Hyundai Santa Fe Luxury 2.0 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $20,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:113,903 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6B002B |
2018 Hyundai Santa Fe Sport 2.4 2.4 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $18,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:153,822 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T049A |
2017 Hyundai Elantra GLS (A6) 4dr Sedan
| Price: | $13,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:129,134 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T150A |
2017 Hyundai Tucson SE 2.0 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $11,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:214,849 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T041A |
2017 Hyundai Tucson Ultimate 1.6 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $16,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:159,401 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T079A |
2016 Hyundai Veloster Tech (M6) 3dr Hatchback
| Price: | $6,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:229,327 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | R252A |
2014 Hyundai Elantra GLS (A6) 4dr Sedan
| Price: | $1,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:229,850 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S357A |
2011 Hyundai Elantra Limited 4dr Sedan
| Price: | $9,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:188,613 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S277A |
2012 Hyundai Sonata Limited w/Navi (A6) 4dr Sedan
| Price: | $10,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:153,265 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | UA709D |
Leather, Heated front seats, Heated rear seats, Leather Seating Surfaces, Power moonroof.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









