Used Hyundai for Sale in Blenheim
2025 Hyundai Elantra Preferred w/Tech Package 4dr Sedan
| Price: | $25,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:41,221 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B001A |
2025 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
| Price: | $25,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:14,324 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B013A |
2024 Hyundai Santa Cruz Trend All-Wheel Drive
| Price: | $40,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:24,339 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Beige |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T144A |
2024 Hyundai Santa Fe HEV Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $39,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:53,885 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6B012A |
2024 Hyundai Sonata N Line Ultimate 4dr Front-Wheel Drive Sedan
| Price: | $37,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:16,648 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B003A |
2024 Hyundai Tucson Plug-In Hybrid Ultimate 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $40,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:25,918 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T156A |
2023 Hyundai Palisade Urban 7 Passenger 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $38,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:90,115 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B060B |
2023 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $39,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:76,002 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B049A |
2023 Hyundai Sonata Sport 4dr Sedan
| Price: | $30,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:11,184 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B050A |
Loading More Vehicles ...









