Used Hyundai Elantra for Sale in Blenheim
2025 Hyundai Elantra Preferred w/Tech Package 4dr Sedan
| Price: | $25,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:41,221 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B001A |
2021 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
| Price: | $18,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:67,187 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T128A |
2017 Hyundai Elantra GLS (A6) 4dr Sedan
| Price: | $13,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:129,134 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T150A |
2014 Hyundai Elantra GLS (A6) 4dr Sedan
| Price: | $1,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:229,850 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S357A |
2011 Hyundai Elantra Limited 4dr Sedan
| Price: | $9,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:188,613 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S277A |
Loading More Vehicles ...





