Used GMC Terrain for Sale in Blenheim
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,146 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:24,150 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C008A |
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,146 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:25,105 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C021A |
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,521 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:20,530 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C029A |
2024 GMC Terrain AT4 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,686 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:40,210 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T168A |
2022 GMC Terrain SLE All-Wheel Drive
Local 1 Owner, SLE, Heated Seats, Remote Start, Sunroof
| Price: | $25,954 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:50,494 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T172A |
2017 GMC Terrain SLE-2 Front-Wheel Drive
| Price: | $13,956 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:154,833 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6C004A |
2017 GMC Terrain SLE-1 Front-Wheel Drive
| Price: | $14,942 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:151,798 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S449B |
2015 GMC Terrain SLT-1 Front-Wheel Drive
| Price: | $11,044 |
| Blenheim Bonus: | -$466 |
| Our Price: | $11,099 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:211,292 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B047A |
Alloy wheels, Heated Driver & Front Passenger Seats.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30.....Read MoreLire la suite
2016 GMC Terrain SLT All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:245,916 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6B036A |
Loading More Vehicles ...






