Used Dodge for Sale in Blenheim
2013 Dodge Journey SXT/Crew 4dr Front-Wheel Drive
AS-IS SALE, YOU SAFETY YOU SAVE
| Price: | $2,171 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:179,358 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Copper |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TT075A |
This vehicle is being sold “as is", unfit, not e-tested and is not represented as being in a road worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. We Will Not Be Checking For Safety Inspection, Unknown Repairs Required......Read Less
2023 Dodge Hornet GT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:21,561 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6B015A |
2020 Dodge Durango GT 4dr All-Wheel Drive
GREAT COMBO , ROOM, COMFORT AND FUEL SIPPING PENTASTAR V6!
| Price: | $28,884 |
| Blenheim Bonus: | -$1,906 |
| Our Price: | $27,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:147,302 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 4T34A |
Recent Arrival! White Knuckle Clearcoat 2020 Dodge Durango GT AWD 8-Speed Automatic Pentastar 3.6L V6 VVT
AWD, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Advanced Brake Assist, Automatic High-Beam Headlamp Control, Cargo Area Cover, Forward Collision Warning/Active .....Read MoreLire la suite
AWD, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Advanced Brake Assist, Automatic High-Beam Headlamp Control, Cargo Area Cover, Forward Collision Warning/Active .....Read MoreLire la suite
2019 Dodge Durango Citadel 4dr All-Wheel Drive
LAP OF LUXURY WITHOUT THE COST!!
| Price: | $29,444 |
| Blenheim Bonus: | -$2,466 |
| Our Price: | $27,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:133,698 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5T96A |
Billet Metallic Clearcoat 2019 Dodge Durango Citadel AWD 8-Speed Automatic Pentastar 3.6L V6 VVT
LOCAL ONE OWNER!, AWD, 2nd Row 12-Volt Aux Power Outlet, 2nd-Row Console w/Armrest & Storage, 3rd-Row Floor Mat & Full Console, Dark Cross Brush IP Bezel, Heat.....Read MoreLire la suite
LOCAL ONE OWNER!, AWD, 2nd Row 12-Volt Aux Power Outlet, 2nd-Row Console w/Armrest & Storage, 3rd-Row Floor Mat & Full Console, Dark Cross Brush IP Bezel, Heat.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...






