Used Chrysler Pacifica for Sale in Blenheim
2024 Chrysler Pacifica Touring-L Front-Wheel Drive Passenger Van
GREAT VEHICLE FOR SUMMER VACATION !!
| Price: | $40,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,466 |
| Our Price: | $36,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:69,724 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B057A |
Just in time for summer vacation ., Former daily rental, Quick Order Package 27L.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all .....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Limited Front-Wheel Drive Passenger Van
BEST LOOKING PEOPLE MOVER ON THE PLANET!
| Price: | $55,444 |
| Blenheim Bonus: | -$8,466 |
| Our Price: | $47,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:27,668 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B068A |
Anodized Ink Badging, Black Daylight Opening Mouldings, Black Seats, Gloss Black Exterior Mirrors, Heated front seats.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Limited Front-Wheel Drive Passenger Van
LONG LINE OF AWARD WINNING MINIVANS!!
| Price: | $51,394 |
| Blenheim Bonus: | -$6,416 |
| Our Price: | $45,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:46,666 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B095A |
Anodized Ink Badging, Black Daylight Opening Mouldings, Black Seats, Front Seatback Dual 10''' Touchscreens, Gloss Black Exterior Mirrors,.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Touring-L Front-Wheel Drive Passenger Van
LOW MILEAGE, GREAT VAN!!
| Price: | $41,439 |
| Blenheim Bonus: | -$4,467 |
| Our Price: | $37,493 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:64,015 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B056A |
Just in time for summer vacation ., Former daily rental, 3rd row seats: split-bench, Radio: Uconnect 5 w/10.1'.....Read MoreLire la suite
2022 Chrysler Pacifica Limited Front-Wheel Drive Passenger Van
NO BETTER WAY TO TRAVEL, LEAHTER LUXURY!!
| Price: | $44,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,936 |
| Our Price: | $40,029 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:49,140 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5T94A |
NEW TIRES, Alloy wheels, harman/kardon® Speakers, Heated front seats, Heated rear seats, Heated steering wheel, Napp.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...






