Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Blenheim
2025 RAM 2500 Tradesman 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
SAVE THOUSANDS OVER NEW!!!
| Price: | $70,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,866 |
| Our Price: | $66,099 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:343 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B098A |
12''' Touchscreen, 2-Way Rear Headrests, 4-Way Front Headrests, 400-Watt Inverter, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 6-Months SiriusXM Radio Service, A/C w/Dual-.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 8 ft. box
8 FOOT BOX- CHRYSLER FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, SAVE 1000'S OVER NEW !!
| Price: | $69,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,466 |
| Our Price: | $65,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:40 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B020A |
FACTORY AUTHORIZED REPAIRED HAIL DAMAGE.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30 day .....Read MoreLire la suite
2025 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $82,394 |
| Blenheim Bonus: | -$2,416 |
| Our Price: | $80,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:47 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B085A |
REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, Why pay one hundred thousand., 5th Wheel/Gooseneck Towing Prep Group, Black Exterior Badging, Black Interior Accents, Black.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 3500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box SRW
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $76,394 |
| Blenheim Bonus: | -$566 |
| Our Price: | $76,349 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:330 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B066A |
No Accidents, REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE!! BIG SAVINGS, Why pay ninety thousand dollars.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we w.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 2500 High Roof Cargo Van
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $59,394 |
| Blenheim Bonus: | -$1,866 |
| Our Price: | $58,049 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:532 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B083A |
REPAIRED HAIL DAMAGE !!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, SAVE $1000's !!, Why pay sixty seven f.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
| Price: | $58,896 |
| Blenheim Bonus: | -$418 |
| Our Price: | $58,999 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:324 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B114A |
REPAIRED HAIL DAMAGE, FACTORY AUTHRORIZED PURCHASE. SAVE 1000'S OVER NEW., Class IV Hitch Rec.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
| Price: | $57,391 |
| Blenheim Bonus: | -$1,413 |
| Our Price: | $56,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:300 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B106A |
Cargo Partition w/Sliding Window, Park-Sense Rear Park Assist System.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
REPAIRED HAIL DAMAGE, FACTORY AUTHORIZED PURCHASE. SAVE 1000'S OVER NEW
| Price: | $61,021 |
| Blenheim Bonus: | -$2,089 |
| Our Price: | $59,453 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:390 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B113A |
REPAIRED HAIL DAMAGE, FACTORY AUTHORIZED PURCHASE. SAVE 1000'S OVER NEW., Cargo Partition w/Sliding Window, Class IV Hitch Receiver.....Read MoreLire la suite
2025 RAM ProMaster 3500 High Roof Extended Cargo Van
| Price: | $CALL |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:413 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B034A |
Loading More Vehicles ...










