Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Blenheim
2025 Buick Envision Sport Touring 4dr All-Wheel Drive
WELL TAKEN CARE OF UNIT, VERY CLEAN, LOTS OF OPTIONS
| Price: | $41,966 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:19,345 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B081A |
2025 Chevrolet Silverado 1500 LT
| Price: | $59,999 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:600 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T226A |
2025 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Loaded AT4, Local 1 Owner, Nice Clean Unit
| Price: | $69,999 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:24,418 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T114A |
2025 Hyundai Elantra Preferred w/Tech Package 4dr Sedan
| Price: | $25,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:41,221 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B001A |
2025 Hyundai Elantra HEV Luxury w/Two-Tone Interior 4dr Sedan
| Price: | $30,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:17,684 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S432A |
2025 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $50,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:35,946 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T136A |
| Price: | $27,366 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:22,835 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T045A |
2025 Jeep Grand Cherokee Laredo 4dr 4x4
| Price: | $54,099 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:1,615 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B009A |
Factory paint repair., 4WD, 115-Volt Auxiliary Power Outlet, 7 and 4-Pin Wiring Harness, Altitude Appearan.....Read MoreLire la suite
2025 Jeep Grand Cherokee Limited 4dr 4x4
| Price: | $61,033 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:305 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B011A |
Factory authorized repair., 4WD, 2nd-Row Manual Window Shades, 506 Watt Amplifier, 9 Amplified Speakers wit.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










