Used RAM 2500 for Sale in Blenheim
2025 RAM 2500 Tradesman 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
SAVE THOUSANDS OVER NEW!!!
| Price: | $70,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,866 |
| Our Price: | $66,099 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:343 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B098A |
Recent Arrival! Diamond Black Crystal Pearlcoat 2025 Ram 2500 Tradesman 4WD 8-Speed Automatic 6.4L V8
12''' Touchscreen, 2-Way Rear Headrests, 4-Way Front Headrests, 400-Watt Inverter, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 6-Months SiriusXM Radio Service, A/C w/Dual-.....Read MoreLire la suite
12''' Touchscreen, 2-Way Rear Headrests, 4-Way Front Headrests, 400-Watt Inverter, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 6-Months SiriusXM Radio Service, A/C w/Dual-.....Read MoreLire la suite
2025 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 8 ft. box
8 FOOT BOX- CHRYSLER FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, SAVE 1000'S OVER NEW !!
| Price: | $69,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,466 |
| Our Price: | $65,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:40 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.4L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B020A |
Recent Arrival! Bright White Clearcoat 2025 Ram 2500 Big Horn 4WD 8-Speed Automatic 6.4L V8
FACTORY AUTHORIZED REPAIRED HAIL DAMAGE.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30 day .....Read MoreLire la suite
FACTORY AUTHORIZED REPAIRED HAIL DAMAGE.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30 day .....Read MoreLire la suite
2025 RAM 2500 Big Horn 4x4 Crew Cab 6.3 ft. box
HAIL DAMAGE FACTORY REPAIR- SAVE THOUSANDS!!
| Price: | $82,394 |
| Blenheim Bonus: | -$2,416 |
| Our Price: | $80,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:47 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B085A |
Diamond Black Crystal Pearlcoat 2025 Ram 2500 Big Horn 4WD 8-Speed Automatic 6.7L DIESEL
REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, Why pay one hundred thousand., 5th Wheel/Gooseneck Towing Prep Group, Black Exterior Badging, Black Interior Accents, Black.....Read MoreLire la suite
REPAIRED HAIL DAMAGE!! FACTORY AUTHORIZED PURCHASE, Why pay one hundred thousand., 5th Wheel/Gooseneck Towing Prep Group, Black Exterior Badging, Black Interior Accents, Black.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




