Used Jeep Compass for Sale in Blenheim
2024 Jeep Compass Limited 4dr 4x4
| Price: | $34,053 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:26,468 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B007A |
ELITE PACKAGE!!, 4WD, 10.1''' Touchscreen Display, 10.25''' Colour Display, 4G LTE Wi-Fi Hot Spot, 6-Month SiriusXM Radio Service, Alexa Built-In.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Compass Trailhawk 4dr 4x4
| Price: | $29,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:62,857 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5B033A |
Fuel efficient vehicle for any day of the year, Former daily rental., 4WD, Heated front seats, Quick Order Package 29E Trailhaw.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Compass Limited 4dr 4x4
| Price: | $30,999 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:40,082 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B006A |
4WD, 10.1''' Touchscreen Display.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Compass Limited 4dr 4x4
| Price: | $CALL |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:11,223 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B025A |
4WD, 10.1''' Touchscreen Display, 10.25''' Colour Display, 360 Degree Surround View Camera.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Compass Limited 4dr 4x4
| Price: | $CALL |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:56,646 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B024A |
4WD, Front Ventilated Seats, Heated front seats, Quick Order Package 29G Limited, Wheels: 18''' x 7''' Painted Diamond Cut Aluminum.
.....Read MoreLire la suite
2024 Jeep Compass Limited 4dr 4x4
| Price: | $CALL |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:6,883 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6B026A |
Loading More Vehicles ...







