Used GMC Terrain for Sale in Blenheim
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,848 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:20,100 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C008A |
2024 GMC Terrain SLE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $29,998 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:29,737 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C018A |
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,848 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:24,102 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C021A |
2024 GMC Terrain Denali 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,848 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:20,500 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C029A |
Loading More Vehicles ...




