Used Chrysler Pacifica for Sale in Blenheim
2024 Chrysler Pacifica Touring-L Front-Wheel Drive Passenger Van
GREAT VEHICLE FOR SUMMER VACATION !!
| Price: | $40,444 |
| Blenheim Bonus: | -$4,466 |
| Our Price: | $36,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:69,724 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B057A |
Bright White Clearcoat 2024 Chrysler Pacifica Touring-L FWD 9-Speed Automatic Pentastar 3.6L V6 VVT
Just in time for summer vacation ., Former daily rental, Quick Order Package 27L.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all .....Read MoreLire la suite
Just in time for summer vacation ., Former daily rental, Quick Order Package 27L.
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all .....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Limited Front-Wheel Drive Passenger Van
BEST LOOKING PEOPLE MOVER ON THE PLANET!
| Price: | $55,444 |
| Blenheim Bonus: | -$8,466 |
| Our Price: | $47,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:27,668 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B068A |
Odometer is 541 kilometers below market average! Bright White Clearcoat 2024 Chrysler Pacifica Limited FWD 9-Speed Automatic Pentastar 3.6L V6 VVT
Anodized Ink Badging, Black Daylight Opening Mouldings, Black Seats, Gloss Black Exterior Mirrors, Heated front seats.....Read MoreLire la suite
Anodized Ink Badging, Black Daylight Opening Mouldings, Black Seats, Gloss Black Exterior Mirrors, Heated front seats.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Limited Front-Wheel Drive Passenger Van
LONG LINE OF AWARD WINNING MINIVANS!!
| Price: | $51,394 |
| Blenheim Bonus: | -$6,416 |
| Our Price: | $45,499 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:46,666 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B095A |
Recent Arrival! Bright White Clearcoat 2024 Chrysler Pacifica Limited FWD 9-Speed Automatic Pentastar 3.6L V6 VVT
Anodized Ink Badging, Black Daylight Opening Mouldings, Black Seats, Front Seatback Dual 10''' Touchscreens, Gloss Black Exterior Mirrors,.....Read MoreLire la suite
Anodized Ink Badging, Black Daylight Opening Mouldings, Black Seats, Front Seatback Dual 10''' Touchscreens, Gloss Black Exterior Mirrors,.....Read MoreLire la suite
2024 Chrysler Pacifica Touring-L Front-Wheel Drive Passenger Van
LOW MILEAGE, GREAT VAN!!
| Price: | $41,439 |
| Blenheim Bonus: | -$4,467 |
| Our Price: | $37,493 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:64,015 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5B056A |
Odometer is 2371 kilometers below market average! Bright White Clearcoat 2024 Chrysler Pacifica Touring-L FWD 9-Speed Automatic Pentastar 3.6L V6 VVT
Just in time for summer vacation ., Former daily rental, 3rd row seats: split-bench, Radio: Uconnect 5 w/10.1'.....Read MoreLire la suite
Just in time for summer vacation ., Former daily rental, 3rd row seats: split-bench, Radio: Uconnect 5 w/10.1'.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





