Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Blenheim
2021 Buick Envision Avenir All-Wheel Drive
New Tires, 2.0 Turbo, Leather, Sunroof
| Price: | $21,984 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:158,790 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5B084B |
2021 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
Local Trade In, New Tires, Bought Here New, Serviced Here Since New
| Price: | $17,991 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:81,759 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S302A |
2021 Chevrolet Tahoe Premier 4x4
| Price: | $57,966 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:129,187 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT274A |
2021 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $33,882 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:62,535 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Maroon |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TS565B |
2021 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
| Price: | $18,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:67,187 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T128A |
2021 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $30,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:156,648 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6B006A |
2021 Hyundai Sonata N Line 4dr Sedan
| Price: | $24,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:81,677 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | S195A |
2021 Hyundai Tucson Preferred 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $22,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:72,431 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T172A |
2021 Ford Transit-250 Cargo Rear-Wheel Drive Medium Roof Van
| Price: | $29,059 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:148,324 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 5B109B |
GREAT WORK VAN WITH LOTS OF LIFE LEFT..
You can buy with confidence at Blenheim Chrysler, as we will cover all MTO Safety Certified used vehicles with a 30 day o.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...









