Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Blenheim
2018 Chevrolet Equinox Premier Front-Wheel Drive
| Price: | $18,944 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:149,150 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T183A |
2018 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
| Price: | $CALL |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:121,426 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT286A |
2018 Hyundai Elantra GL (A6) 4dr Sedan
| Price: | $12,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:139,788 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6B011A |
2018 Hyundai Santa Fe Sport 2.4 2.4 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $18,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:153,822 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T049A |
2018 Hyundai Santa Fe Sport 2.0T Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $15,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:183,361 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6B002C |
2018 Kia Stinger GT (A8) 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Price: | $22,520 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:98,760 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T155A |
2018 Chevrolet Silverado 1500 1LT LT w/ 4x2 Crew Cab 5.75 ft. box
JUST IN TIME FOR SUMMER, RARE REAR WHEEL DRIVE !!
| Price: | $26,044 |
| Blenheim Bonus: | -$1,566 |
| Our Price: | $24,999 |
Price includes Admin Fee $499 plus OMVIC Fee $22, HST and License fee extra
Mileage:125,561 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x2 |
| Stock #: | 5T95A |
LOCAL ONE OWNER TRADE!, 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive, Black Cloth.
You can buy with confidence at Blenheim C.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...








